אודות

בכל מלאכת תכנון, שיפוץ ובנייה, משימת בחירת הספקים היא החשובה ביותר. בחירת ספקים נכונה חוסכת זמן, כסף, משאבים, טעויות ובעיקר עצבים.
לכן:
אם אתם משפצים, בונים, מייעצים, מתכננים או מייצרים מטבח בישראל - בקשו מהמעצב/ת או הנגר/יה שלכם להתייעץ עם המומחים של פורמקס ולהשתמש במוצרי האיכות אותם היא מייצרת או מייבאת.
משנת 1999 מהווה פורמקס את המקור האמין, המקצועי והמעודכן טכנולוגית בענף הייצור וההתאמה של חזיתות ודלתות לארונות מטבח וזאת בזכות מגוון רחב של מוצרים( חלקם בפיתוח עצמי), חומרי גלם, צבעים וטכנולוגיות(כמה מהן בלעדיות בישראל). פורמקס היא גם יבואנית של פורמייקה איכותית ממיטב היצרנים בעולם.
עבור מעצבי/ות פנים, אדריכלים ונגרים/יות, פורמקס היא "מגרש המשחקים" המושלם, לעיצוב מטבח עבור לקוחותיהם וכדי לשמור על בעלי המקצוע מעודכנים תמיד, מחלקת החברה ,חינם אין כסף, מזוודות של דוגמאות "ישר למשרד", מארגנת סיורים מקצועיים במפעל הממוקם במגדל תפן, משתתפת בתערוכות רבות ומעדכנת את כלל לקוחותיה באמצעי הייצור החדשים בארץ ובעולם ובחומרים החדשים ביותר.
פורמקס מקפידה על איכות ייצור גבוהה ביותר וזמני אספקה מהירים ולכן באמנת השירות שלה היא מתחייבת לאספקה מהירה של דלתות וחזיתות לארונות מטבח לפי מידה ולפי עיצוב ייחודי ומעניקה עד 5 שנות אחריות לכלל מוצריה (למרות שהם לרוב מחזיקים שנים רבות).
פורמקס – עיצוב מתחיל במטבח